Czy też uważasz, że już czas,

aby świat o Tobie usłyszał?

Jeśli marzysz o tym, aby wyjść z cienia i z odwagą budować rozpoznawalność marki, aby trafić i pomóc jak największej liczbie osób, jesteś w dobrym miejscu!

Rolinger-PR-4
Program mentoringowy

Podbij media!

Niech świat o Tobie usłyszy!

Program online, który przygotuje Ciebie do współpracy z topowymi mediami – od planu działań do udzielenia wywiadu w Forbes, Pulsie Biznesu, Wysokich obcasach, Twoim STYLU, Radiu Zet czy Dzień dobry TVN.

Izabela Zawisza

W mojej drodze rozwoju strategii PR – marketing Danuta Rolinger-Bednarska odegrała bardzo ważną rolę. Nie tylko pomaga w kontaktach z mediami, ale także profesjonalnie doradza na każdym etapie rozwoju biznesu. Polecam z całego serca!

dr Izabela Zawisza
Prezes KF Niccolum Sp. z o.o.
Urszula-Herman_small

Z pełnym przekonaniem polecamy usługi agencji Rolinger PR. Agencja opracowała strategię komunikacji oraz prowadziła działania z zakresu budowania relacji z mediami. (…) Dzięki zaangażowaniu Danuty Rolinger-Bednarskiej w krótkim czasie udało nam się zbudować relacje z mediami, które zaprocentowały publikacjami w takich tytułach jak Twój STYL, Be Active czy Gazeta Wyborcza. To z kolei przełożyło się na zainteresowanie produktem i liczbę zamówień. Profesjonalizm działań, nieudawany entuzjazm oraz ogromne wsparcie doradcze było kluczowe w starcie tak młodej firmy i skutkowało budową pierwszych kanałów sprzedaży.

dr Urszula Herman
Prezes PelviFly Sp. z o.o.
Joanna-Stodolna-Tukendorf-Magdalena-Korycka

Danuta poprzez swojego skuteczne działania PR, kontakty z dziennikarzami i mediami, potrafi zadbać o rozwój marki, jej widoczność, pozytywny odbiór. Jest bardzo aktywna w swoich działaniach, sama podejmuje wiele inicjatyw. Bardzo efektywnie zarządza projektami. Zawsze przygotowuje materiały wysokiej jakości i zawsze są one przygotowane na czas. Bardzo polecam współpracę!

Magdalena Korycka
dyrektor zarządzająca FootMedica
dr-n.-ekon.-Agnieszka-Grostal2

Dzięki Dance Rolinger-Bednarskiej o mojej firmie Salents dowiedziało się szerokie grono odbiorców – nie tylko Internauci i czytelnicy Nowej Sprzedaży czy Szefa sprzedaży, ale także widzowie programu Webcaster, słuchacze Polskiego Radia czy uczestnicy dużych konferencji branżowych. Z czystym sumieniem polecam.

dr Agnieszka Grostal
CEO / Business Sales Strategy Consultant, Salents

Obserwujesz ludzi ze swojej branży, którzy są zapraszani do wywiadów, programów telewizyjnych czy audycji radiowych i zastanawiasz się,

dlaczego to nie Ty?

Słuchając wywiadów z innymi ekspertami, masz wrażenie, że są 10 mil za Tobą i czasami z nutką „jak oni to robią?” zastanawiasz się, gdy po raz kolejny:

 • Są zapraszani do Forbes czy Dzień dobry TVN,

  podczas gdy Ty nawet nie wiesz, komu i jak możesz zaprezentować swój temat?

 • Pracują z Twoimi wymarzonymi klientami,

  kiedy Ty zastanawiasz się, jak zwrócić ich uwagę i wywołać efekt WOW?

 • Są zapraszani do prestiżowej prasy, portali czy audycji radiowych i podcastów,

  a Ty masz wrażenie, że ciągle jesteś ekspertem drugiej klasy?

 • Piszą artykuły eksperckie, opinie i felietony do topowych mediów branżowych,

  a jedyne, co Tobie pozostaje, to je czytać?

 • Biorą aktywny udział w debacie publicznej, są zapraszani na konferencje, debaty i wystąpienia,

  podczas gdy Ty ciągle siedzisz na widowni?

Twoja misja nie pozwala Ci już dłużej siedzieć w kącie i wiesz, że to już TEN CZAS, aby sięgnąć po więcej?

Marzysz, żeby pojawić się w Forbes, Twoim STYLU, onet.pl, Radiu Zet czy Dzień dobry TVN?
Chcesz mieć status eksperta numer 1 w swojej branży?
Chcesz przyciągać dużych partnerów biznesowych i klientów premium?
Chcesz nagłośnić swoją kampanię i zwrócić uwagę opinii publicznej na swój temat?
Chcesz wydać swoją książkę i sprawić, aby było o niej głośno?
Chcesz w kontakcie z mediami mieć piłkę po swojej stronie boiska i świadomie zarządzać kontaktem z dziennikarzami?
Chcesz przestać sprzedawać, tylko przyciągać idealnych klientów, którzy mają do Ciebie zaufanie i nie negocjują ceny?
Program mentoringowy

Podbij media! Niech świat o Tobie usłyszy!

gdzie w grupie osób ambitnych i pozytywnie zmotywowanych:
 • Poznasz świat mediów i nauczysz się grać w tę grę

  Dowiesz się, czego potrzebują dziennikarze, jak pracują i w jaki sposób możesz nawiązać z nimi współpracę. Nie będzie dla Ciebie już tajemnicą, z kim musisz się skontaktować, żeby zaproponować swój temat.

 • Stworzysz plan, który doprowadzi cię do medialnego sukcesu

  Zaczniesz myśleć jak dziennikarz i nauczysz się przedstawiać swój temat w sposób atrakcyjny dla mediów. Zobaczysz, jak możesz zaplanować dużą kampanię medialną, a także jednorazowe, szybkie strzały, które będą budować widoczność Twojej marki. 

 • Sprawisz, że media cię pokochają i staniesz się dla nich numerem 1

  Dowiesz się, co zrobić, aby media lubiły z Tobą współpracować i żeby każde wystąpienie było ciekawe dla nich, ale również z korzyścią dla Ciebie.

 • Przygotujesz dobre materiały dla mediów

  Korzystając z szablonów i wzorów, stworzysz materiały, które będę Ci służyć nie tylko do współpracy z mediami, ale również przydadzą Ci się do wystąpień publicznych, materiałów na stronę www czy do gościnnych live’ów i podcastów.

 • Nawiążesz współpracę z topowymi tytułami: forbes, puls biznesu, wysokie obcasy, onet.pl, innpoland.pl i inne

  Nauczysz się współpracy z prasą i portalami internetowymi. Dowiesz się, na co zwrócić uwagę, jakich błędów nie popełniać, a także jak realizować swoje strategiczne cele komunikacyjne.

 • Przygotujesz się do wystąpienia w radiu, podcaście, live i tv

  Poznasz techniki, dzięki którym będziesz udzielać wywiadów w sposób świadomy i przemyślany. Dowiesz się, jak wykorzystać media do przekazywania swoich treści strategicznych.

 • Dowiesz się, jak strategicznie wykorzystać swoją obecność w mediach

  Przekonasz się, że wystąpienie w mediach to tylko początek i najważniejsze jest, aby mądrze wykorzystać swoją obecność w mediach w budowaniu swojego wizerunku.

 • Zaczniesz świadomie budować swój wizerunek

  Nauczysz się patrzeć na swoją markę z lotu ptaka i budować swój wizerunek w sposób autentyczny i zgodny ze swoimi wartościami, ale jednocześnie przyciągający Twoich idealnych klientów

Media, w jakich byli moi klienci:

forbes
newsweek
onet
chillizet
pns
polskie-radio
wysokie-obcasy2
dziendobrytvn
vogue
tokfm
puls-biznesu
radiozet
twoj-styl
rzeczpospolita
zwierciadlo

Opinie niektórych uczestników poprzednich edycji

Arkadiusz Wlodarczyk 9

Przez kilka tygodni uczestniczyłem w kursie, który od A do Z pokazał mi, w jaki sposób zaistnieć w mediach (magazyny, radio, czy telewizja). Co dokładnie pisać, kiedy i jak w ogóle komunikować się z mediami. Dodatkowo każdego tygodnia odbył się live, podczas którego mogliśmy zadać więcej szczegółowych pytań. Dużo praktycznej wiedzy, merytoryki oraz wskazówek. Serdecznie bardzo polecam!

Arkadiusz Włodarczyk
certyfikowany coach, założyciel Przełam Barierę
Katarzyna Kazojc

Kurs „Podbij media w 30 dni! Ty i Twoja marka w mediach” pozytywnie mnie zaskoczył i przerósł moje oczekiwania. Wszystkie lekcje tworzą spójną całość, dzięki której uczestnik zyskuje konkretne wskazówki, jak planować i wdrażać działania pozwalające nawiązać relacje z mediami. Materiały dołączane do lekcji są bardzo przydatne, a ich wykorzystanie daje możliwość zaoszczędzenia czasu. To kurs, z którego będą zadowolone osoby, które chcą zaistnieć medialnie jako eksperci w danym obszarze, które za pośrednictwem komunikacji z mediami planują promować produkty, projekty, czy też te osoby, które chcą poznać i doskonalić techniki budowanie wizerunku w mediach. Za duży atut kursu uznaję liczne praktyczne przykłady, na bazie których nawet osoba początkująca powinna być w stanie tworzyć własne koncepcje.

Dr Katarzyna Kazojć
Prezes Fundacji BIN, adiunkt na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego
Aga_Ploska_

Gdy chcesz mówić głośno o swoich pomysłach i biznesie, możesz zagubić się w gąszczu “powinno się” i “nie należy” i zatrzymać się szukając sposobów, by dotrzeć do odpowiednich mediów… Ten kurs to odpowiedź. To kopalnia wiedzy. Sporo pracy do wykonania, ale za to ze świetnym przewodnikiem. Skutecznie i do celu. Polecam!

Agnieszka Płoska
www.agaploska.com
Joanna Kaczmarek 9

Kurs „Podbij media w 30 dni! Ty i Twoja marka w mediach” dał mi doskonałe podstawy do komunikacji z mediami. Danuta zadbała nie tylko o przekazanie niezbędnej wiedzy na temat funkcjonowania mediów, ale także o praktyczne wskazówki, jak być skutecznym w swojej komunikacji. Największym atutem kursu jest to, iż jest on bardzo praktyczny. Dzięki temu, że Danuta jest praktykującym PRowcem, z lekkością przeprowadza kursanta przez proces prowadzący do rozpoczęcia współpracy z mediami. Dzięki narzędziom, takim jak lista mediów, struktura informacji prasowej czy wzory wiadomości do dziennikarzy, od razu po szkoleniu można realizować własne cele. Polecam serdecznie!

Joanna Kaczmarek
Trenerka Mindfulness, www.centreofmindfulchanges.com
Agnieszka Gasparska3

Z przyjemnością polecam kurs „Podbij media w 30 dni! Ty i Twoja marka w mediach”.
Kurs zawiera bardzo dużo fachowej wiedzy, treść jest uporządkowana, w modułach są konkretne wskazówki, co robić, aby trafić do mediów. Lekcje są adekwatnej długości. Całość stanowi konkretny przekaz. Danuta zna się na tej pracy, materiały, które przygotowała potwierdzają jej umiejętności i doświadczenie.

Agnieszka Gasparska
Logopeda i trener wystąpień publicznych, Poezja głosu
Jolanta Ambrozewicz

Kurs „Podbij media w 30 dni! Ty i Twoja marka w mediach” przygotowany przez Danutę to kompendium wiedzy na temat współpracy z mediami. Jeśli marzysz o tym, by Twoja marka dotarła do znanych tytułów czasopism czy programów telewizyjnych, znajdziesz w nim wszelkie niezbędne do tego instrukcje.
Nie tylko rozeznasz się w specyfice pracy dziennikarzy i tym, jak do nich dotrzeć, ale odnajdziesz ogromny potencjał w swojej marce i tym, co robisz. Zdiagnozujesz i wyklarujesz obszary, które warto poruszać na łamach mediów. Przygotujesz siebie i swoją stronę internetową do tego, by w nich zaistnieć.
Zyskasz konkretne wytyczne związane z przygotowaniem różnych materiałów oraz takie, które pozwolą Ci czerpać wiele korzyści z udzielonych wywiadów czy zamieszczonych artykułów przez wiele kolejnych miesięcy. A, jak wiesz, efekty bycia w mediach pomogą Twojej marce zapisać się jako opiniotwórcza – także na następne lata.
Informacje w kursie są bardzo przemyślane i uwzględniają wszelkie niezbędne materiały, czynności i wskazówki, które warto zastosować w praktyce. Fenomen stanowi plik z ogromną bazą – listą mediów. Wśród pomocy znalazły się też bardzo przydatne instrukcje i szablony związane z tworzeniem informacji o sobie czy sposobem projektowania informacji prasowej.
Uważam, że ten kurs jest niezwykle wartościowym i przede wszystkim praktycznym materiałem, po którego przerobieniu i wdrożeniu zyskasz możliwość zaistnienia w mediach. Autorka podzieliła się w nim wszelkimi potrzebnymi materiałami i doświadczeniami, które, jak widać, są jej pasjonującą zawodową codziennością. Wszystko w przystępnej formie. Lekko, klarownie i z jasnym przekazem tego, że możesz zaistnieć w mediach oraz wykorzystać to, byście Ty i Twoja marka z jeszcze lepszym skutkiem docierały do Odbiorców.

Jolanta Ambrożewicz
Mentorka, właścicielka Marketing Interakcyjny

Jak działa program

Podbij media! Niech świat o Tobie usłyszy?

Najbliższa edycja Podbij media! Niech świat o Tobie usłyszy! to 8-tygodniowy program online którego celem jest zbudowanie widoczności Twojej marki w najbardziej prestiżowych mediach w Polsce. 

Ruszamy 1 grudnia i tego dnia otrzymujesz dostęp do platformy kursowej, na której co tydzień umieszczam materiały kolejnych modułów. W trakcie programu możesz pracować samodzielnie i w swoim tempie.

Możesz też wykorzystać siłę grupy i moją aktywną obecność w programie przez całe dwa miesiące i uczestniczyć na dodatkowych 8 spotkaniach na platformie ZOOM na żywo.   Otrzymujesz roczny dostęp do wszystkich materiałów, więc możesz do nich wracać, kiedy Podczas tych spotkań będziemy omawiać poszczególne moduły, uczyć się współpracy z mediami, dzielić się doświadczeniami i pracować nad swoim wizerunkiem w mediach w sposób strategiczny. 

Dodatkowo otrzymasz dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, w której możesz zadawać pytania, budować relacje z innymi uczestnikami programu i dzielić się efektami swojej pracy. Tym bardziej, że to warunek, aby dołączyć do specjalnego WYZWANIA #MarkawMediach.

Co zawiera program online

Podbij media! Ty i twoja marka w mediach?

9 modułów, 50+ krótkich lekcji (video+audio)
Wzory, szablony, harmonogramy i checklisty
Możliwość udziału w WYZWANIU #MarkawMediach
Roczny dostęp do kursu
Prezentacje wszystkich lekcji w formie pdf
8 po 1,5 godz. zamkniętych sesji na ZOOM
Wartościowe

bonusy

14 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy
Szablon listy mediów z topowymi tytułami – ponad 100 pozycji
Dożywotni dostęp do zamkniętej grupy kursowej na FB
Prezentacja z 15 stylizacjami, które sprawdzą się w TV
Profesjonalna i wygodna platforma kursowa

Co dokładnie znajdziesz w programie podbij media?

1
Moduł 1

Wprowadzenie

Pokażę Ci, przez jaki proces przejdziesz, a także, co zrobić, aby wycisnąć program jak cytrynę.  Na początek określisz swój cel oraz popracujesz nad swoją motywacją, aby cel nie był tylko zapisany na kartce, ale też osiągnięty. Zdefiniujesz swoją misją i nakreślisz wizją swojej marki. Pamiętaj, mierzymy wysoko!

2
Moduł 2

Poznaj świat mediów i naucz się grać w tę grę

Dowiesz się, jak wygląda świat mediów, kto jest kim w mediach i z kim musisz się skontaktować, aby nawiązać współpracę. Poznasz 8 zasad współpracy z mediami. Wybierzesz media dla swojej marki, a także stworzysz swoją listę najważniejszych mediów, korzystając z gotowych szablonów.

3
Moduł 3

Stwórz plan, który doprowadzi cię do medialnego sukcesu

Poznasz 9 sposobów, jak przygotować atrakcyjny temat dla mediów. Dowiesz się, jakie narzędzia możesz wykorzystać, aby media szybko zainteresowały się Twoim tematem. Zaplanujesz swoje działania zgodnie ze swoim celem. Wybierzesz czy chcesz działać szeroko czy metodą małych kroków.

4
Moduł 4

Spraw, że media cię pokochają i staniesz się ekspertem nr 1

Będziesz pracować nad wizerunkiem swojej marki osobistej. Dowiesz się, jakich ekspertów lubią media, jak występować, aby budować swoją markę, a jednocześnie przyciągać dziennikarzy i odbiorców. Przygotujesz takie materiały, które ułatwią pracę i Tobie i dziennikarzom.

5
Moduł 5

Jak zaproponować i przygotować dla mediów artykuł gościnny?

Dowiesz się, jak przygotować atrakcyjny dla mediów i czytelników artykuł. Korzystając ze wzorów i szablonów napiszesz pierwszego maila do dziennikarzy. Dowiesz się, jakch wpadek i błędów musisz unikać, a także, w jaki sposób możesz kontaktować się z dziennikarzami i co zrobić, jeśli Twój materiał nie wzbudzi zainteresowania.

6
Moduł 6

Twoja publikacja w prestiżowym magazynie i na zasięgowym portalu

Nauczysz się współpracy z dziennikarzami prasowymi i z portali internetowych. Dowiesz się, jak dbać o swoje interesy jednocześnie budując dobre relacje z dziennikarzami. Poznasz zasady dobrego przygotowania do wywiadu, a także techniki, dzięki którym powiesz w mediach to, co chcesz.

7
Moduł 7

Twoja rozmowa w audycji radiowej lub ulubionym podcaście

Odkryjesz świat radia i dowiesz się, jaka jest specyfika udzielania wywiadu w radiu, a jaka w podcaście. Dowiesz się, czego możesz się spodziewać, a także, w jaki sposób możesz realizować swoje cele, jednocześnie nie psując relacji z dziennikarzem.

8
Moduł 8

Twój wywiad w popularnym programie telewizyjnym

Dowiesz się, jak trafić do telewizji i jak wystąpić, aby to nie była jednorazowa przygoda. Przełamiesz barierę wystąpień przed kamerą. Doskonale przygotujesz się do wejścia do studia telewizyjnego, a także do nagrania w domu. Poznasz zasady budowania wizerunku w telewizji w taki sposób, aby wzmacniał Twoją markę. 

9
Moduł 9

Masz publikacje? To nie koniec! Wykorzystaj je w 100%

Teraz dopiero się wszystko zaczyna i sukces jest w Twoich rękach. Pokażę Ci, jak wykorzystać obecność w mediach, aby Twoja marka wskoczyła na kolejny poziom i wszyscy z Twojego otoczenia mówili tylko o Tobie.

W ramach programu zebrałam swoje 10 letniego doświadczenie w budowaniu marki w mediach.

Przeprowadzam Cię krok po kroku przez proces, który pozwoli Ci zaistnieć w najbardziej prestiżowych mediach w Polsce, takich jak: VOGUE, Twój STYL, Puls Biznesu, Rzeczpospolita, Forbes, w popularnych programach śniadaniowych oraz audycjach radiowych m.in. w Chilli Zet, Polskim Radio, TOK FM czy Radio Zet.

Dołączając na pokład programu teraz, otrzymasz dodatkowe bonusy:

11

Bonus 1

8 sesji na platformie ZOOM

Co tydzień spotkamy się w zamkniętej grupie na platformie ZOOM, w trakcie których na żywo odpowiem na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Spotkania będą trwały maksymalnie 1,5 godziny każde.

Wartość: 3500 zł
12

Bonus 2

Zamknięta grupa na Facebooku

Otrzymasz dożywotni dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, tylko dla uczestników kursu. Otrzymasz również dostęp do live’ów z poprzednich edycji (wówczas sesje Q&A były w formie live’a), dzięki czemu możesz czerpać z dodatkowych materiałów. Zamknięta grupa jest miejscem, gdzie będziemy dzielić się osiągnięciami, wzajemnie się motywować i sobie doradzać. Poznasz ciekawych i ambitnych ludzi takich jak Ty. Ten kurs przyciąga właśnie takie osoby. 

Wartość: 500 zł
13

Bonus 3

Szablon listy mediów

Otrzymasz szablon listy mediów, w którym masz wypisane wszystkie największe ogólnopolskie media w Polsce (ponad 100 tytułów prasa, portale, radio i TV) wraz z algorytmem maila do dziennikarza. W szablonie listy mediów znajdziesz Gazetę Wyborczą, Puls Biznesu czy VOGUE i Twój STYL. Oczywiście wybierzesz tylko te ciekawe dla Ciebie. Twoim zadaniem jest tylko znaleźć odpowiednich dziennikarzy i uzupełnić algorytm maila. W kursie opowiadam, jak to zrobić.

Wartość: 1000 zł
14

Bonus 4

Wzory, szablony, harmonogramy, checklisty i przykłady materiałów prasowych

Otrzymujesz gotowe wzory i szablony profesjonalnego bio, dobrze napisanej informacji prasowej, maila do dziennikarza czy opisu Twojego projektu. Wszystkie wzory i szablony z łatwością dostosujesz do siebie. Otrzymujesz gotowe przykłady maili do dziennikarzy, które u mnie się sprawdziły.

Wartość: 1500 zł
15

Bonus 5

Prezentację z 15 stylizacjami, które sprawdzą się w TV

Prezentacja zawiera 10 damskich i 5 męskich stylizacji, dzięki czemu po zaproszeniu do telewizji nie będziesz sobie zaprzątać głowy pytaniem: „Hm.. w co ja się ubiorę?”. Stylizacje są uniwersalne i nie będą wymagały od Ciebie wyszukanych zakupów, a jednocześnie będziesz dobrze wyglądać siedząc na telewizyjnej kanapie.

Wartość: 500 zł

Bonus 6

Wyzwanie #MarkawMediach

Aby jeszcze bardziej zmobilizować Cię do aktywnego udziału w programie, możesz wziąć w wyzwaniu, w którym będzie element rywalizacji. Gra jest warta świeczki, ponieważ jedna osoba, która osiągnie najlepszy wynik będzie pod moją indywidualną opieką PR przez 1 miesiąc.

Wartość: 7000 zł

Musisz wiedzieć,

współpraca z agencją PR zaczyna się grubo od ponad 5000 zł miesięcznie przy podpisaniu umowy na 12 miesięcy.

Z programem Podbij media! Niech świat o Tobie usłyszy! możesz osiągnąć wymarzone rezultaty, a co najważniejsze całe know-how zostaje z Tobą, a nie agencją czy z freelancerem, którego zatrudnisz na krótką chwilę. 

Ta wiedza pomoże Ci świadomie zarządzać swoim wizerunkiem, a także popchnie Cię do budowania widoczności w mediach. Przestaniesz patrzeć na innych, tylko skoncentrujesz się na budowaniu swojej rozpoznawalności.

Teraz wyobraź sobie,

że wywiad z Tobą ukazał się w wymarzonym magazynie. Ważni partnerzy dzwonią do Ciebie z gratulacjami, a klienci z większym zaufaniem korzystają z Twojej oferty podświadomie czując, że są w dobrych i uznanych rękach.

Stajesz się dla nich numerem 1.

Zapominasz, czym są negocjacje i ciągłe odpowiadanie na pytanie: „Czemu tak drogo?”. Realizujesz projekty marzeń, pracujesz z idealnymi klientami, a co najważniejsze w pełni realizujesz swoją misję – dzielisz się wiedzą, pomagasz innym wzrastać, poprawiasz ich życie.

Robisz to, co kochasz.

Ten program jest dla Ciebie, jeśli:

masz misję, która popycha Cię do działania i wiesz, że to nie czas, aby siedzieć cicho w kącie
chcesz świadomie budować wizerunek i rozpoznawalność swojej marki
chcesz przyciągać partnerów biznesowych i klientów premium
chcesz zdystansować konkurencję i być numerem 1
chcesz trafić do szerokiego grona odbiorców i jeszcze bardziej zwiększyć zasięg swojej komunikacji

Ten program nie jest dla Ciebie, jeśli:

nie chcesz wdrażać w życie wiedzy z kursu
nie chcesz pracować nad marką osobistą
nie chcesz zwiększyć widoczności swojej marki
nie lubisz mediów: prasy, radia, TV oraz portali internetowych
wolisz uczyć się na własnych błędach

Pamiętaj! Samo nie wydarzy się nic.

Silna i znana marka osobista nie zbuduje się sama.

Jeśli nie wiesz, czy ten program jest dla ciebie,

umów się na bezpłatną 15-minutową konsultację:

Dlaczego ja?

Nazywam się Danuta Rolinger-Bednarska. Jestem strateżką komunikacji i doświadczony PR-owcem, mentorką w Fundacji Przedsiębiorczości Kobiet. Od 10 lat pracuję w branży PR, a od 6 lat jestem szefową butikowej agencji, w której buduję widoczność małych biznesów w dużych mediach. Moi klienci są w topowych mediach w Polsce.

Pracowałam przy kampanii Ministerstwa Zdrowia „Bądź mężczyzną. Chroń zdrowie!”, realizowałam szerokie kampanie PR dla dużych firm i organizacji, m.in. dla Valeant, Polfarmex, Sarantis, Henkel czy Pierre Fabre. Dzisiaj pomagam ekspertom i małym biznesom budować swoją widoczność w mediach, takich jak Forbes, Puls Biznesu, Onet.pl, Wysokie obcasy, Chilli Zet, Polskie Radio czy w programach śniadaniowych.

Wierzę, że każdy z nas przyszedł na świat z określoną misją. Pomagam ją ubrać w słowa i jasno komunikować. Dodaję skrzydeł i sprawiam, że dzieją się fantastyczne rzeczy. Pracuję z ludźmi, którzy wierzą w możliwość przemiany świata i pozytywnego wpływu na otoczenie. Realizując swoją misję, wiedzą, że nie mogą siedzieć cicho. Mają wielkie marzenia, ambitne plany i odwagę by sięgać po więcej. Skutecznie im w tym pomagam.

FAQ

Kurs startuje 1 grudnia.

Mamy 8 sesji i spotykamy się co tydzień na platformie ZOOM.

Do wyzwania #MarkawMediach zapraszam każdego uczestnika kursu, natomiast wygrać może 1 osoba. Wyzwanie ma na celu zmotywowania Cię do działania i wdrażania wiedzy z kursu. Osoba, która będzie aktywna i zdobędzie największą liczbę punktów wygra miesięczną obsługę PR.